Uitzendbureau Event 2024 | Jouw uitzendbureau futureproof?!

Leer en laat je inspireren tijdens de 6e editie van het Uitzendbureau Event!

Thema 2024: Jouw uitzendbureau futureproof?!
Met AI tooling naar een 7-sterren uitzendbureau!

Laat je inspireren door de gastsprekers Jack Korsten en Koen Slinger, die je meenemen naar de toekomst van je eigen uitzendorganisatie. Na afloop van het evenement heb je een belangrijke stap gezet om je uitzendbureau toekomstbestendig te maken en te behouden.

Op 17 oktober bij DE STEK in Groningen en op 7 november bij Easyflex in Oosterhout zullen Jack en Koen ons inspireren tijdens het Uitzendbureau Event 2024. Ze laten zien hoe je met behulp van AI een excellent en toekomstbestendig uitzendbureau kunt worden. Ze delen niet alleen hun kennis en ervaring, maar laten je ook zelf aan de slag gaan met hun advies.

Het belooft dus een waardevolle mix te worden van nieuwe inzichten en praktische toepassingen. Optimaliseer de dienstverlening van jouw uitzendbureau en bereid je voor op succes in de snel veranderende en gedigitaliseerde wereld van werk.

Programma Uitzendbureau Event 2024

14.30 uur: Inloop en ontvangst
15.00 uur: Openingswoord Gert Arends (Flexsupport)
15.15 uur: Jack Korsten en Koen Slinger – theorie
16.15 uur: Pauze
16.30 uur: Jack Korsten en Koen Slinger – praktijk
17.15 uur: Netwerkborrel

Mis deze unieke kans niet om te leren en je te laten inspireren tijdens het Uitzendbureau Event 2024. Reserveer nu je GRATIS TICKETS (maximaal 2 tickets per uitzendbureau):

🎟️ Reserveer hier jouw gratis tickets!

Let op: er is een beperkt aantal tickets beschikbaar.

Voor meer informatie kun je terecht op de website van het Uitzendbureau Event of contact opnemen met één van de initiatiefnemers.

Het Uitzendbureau Event wordt georganiseerd in samenwerking met:
Artra | CAOloon | Easyflex | Flexsoftware | Flexsupport | keesz | First2Find | Flexknowledge | Normec VRO

Nieuwsbrief